ابریشم بازار میلیون دریافت اخبار اقتصادی و بازرگانی

ابریشم: بازار میلیون دریافت اخبار اقتصادی و بازرگانی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی هستم / خجسته

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در اقتصاد کشور حالت سردرگمی و بی نظمی وجود دارد و باید در برابر قاچاق قاطعانه اقدام شود.

منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی هستم / خجسته

خجسته: منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی هستم

عبارات مهم : همدان

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در اقتصاد کشور حالت سردرگمی و بی نظمی وجود دارد و باید در برابر قاچاق قاطعانه اقدام شود.

به گزارش ایسنا، امیر خجسته شامگاه شنبه در اجتماع مردمی در استان همدان، با بیان اینکه مسئولان باید در برابر مردم پاسخگو باشند، تاکید کرد: مسئولان خادم و نوکر مردم بوده و اگر تصور کنند ارباب هستند دیگر نمی توانند از حق آنها دفاع کنند.

منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی هستم / خجسته

وی با بیان اینکه مسئولان نباید جایگاه خود را گم کنند، بلکه باید به موقع پاسخگو باشند و حرف بزنند، افزود: مردم کار خود را انجام داده اند و اکنون نوبت مسئولان است که از حقوق مردم دفاع کنند.

خجسته بیان کرد: مفاسد اقتصادی از مباحث بسیار مهم است که مقام معظم رهبری در این باره از نمایندگان خواسته اند که در برابر مفاسد سینه سپر کرده و ایستادگی کنند و از طرف دیگر تنها راه عملیاتی و اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی، مبارزه با مفاسد اقتصادی و به دنبال آن مبارزه با قاچاق است.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در اقتصاد کشور حالت سردرگمی و بی نظمی وجود دارد و باید در برابر قاچاق قاطعانه اقدام شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه آمریکا از تمام قوای خود جهت آسیب رساندن به جمهوری اسلامی استفاده می کند، اظهار کرد: جمهوری اسلامی امن ترین کشور منطقه است و علی رغم کره شمالی یا حتی روسیه و چین که گاه در برابر آمریکا کوتاه آمده اند، تنها کشوری که تمام قد در برابر آمریکا ایستاده و او را مستأصل کرده، کشور عزیزمان ایران است.

وی با اشاره به اینکه امروزه دنیا جمهوری اسلامی را یک ابر قدرت می بیند و منابع کشور عزیزمان ایران از تمام کشور های اروپایی زیاد هست، بیان کرد: جهت کنترل بحران داخلی کشور نیازمند همدلی و مدیریت نیرومند در زمینه اقتصادی هستیم.

خجسته با اشاره به معرفی ۳۱ نفر از سران مفاسد اقتصادی به سران سه قوه اعلام کرد: از نظر قانون نباید نام این افراد پیش از محاکمه عنوان شود به همین علت آنها را معرفی نکردیم ولی انتظار اقدام قاطع داریم.

منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی هستم / خجسته

وی با اشاره به زیاد کردن نوسانات قیمت دلار گفت: اگر فرد آلوده باشد نمی تواند در جای مورد نیاز حرف بزند، امروز مدرس ها باید در مجلس ما وجود داشته باشند تا اوضاع اقتصادی و معیشتی مردم را اصلاح بخشند.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به حالت سردرگمی و بی نظمی موجود در اقتصاد افزود: باید در برابر قاچاق اقدام قاطع شود به طوریکه این اوضاع حاصل ناتوانی نیست بلکه نتیجه نخواستن است بنابراین توصیه می شود کسانی که از میز و موقعیت خود می ترسند کنار بروند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: در اقتصاد کشور حالت سردرگمی و بی نظمی وجود دارد و باید در برابر قاچاق قاطعانه اقدام شود.

وی با اشاره به اینکه افراد انقلابی در ساعات نامشخص و پنهانی اطلاعات را به بنده می دهند، اظهار کرد: از تمام مبادی رسمی کشور قاچاق وارد می شود.

خجسته ادامه داد: از ۱۰۰ درصد «LC»های باز شده است شاید ۲۵ تا ۳۰ درصد به واردات واقعی کالا تخصیص داده شده است یافته و بسیاری از کالاها احتکار شده است است بنابراین اگر اقدام نکنیم طی دو سه ماه آینده با هجمه سنگینی از کمبود کالا مواجه می شویم.

منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی هستم / خجسته

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه تیم اقتصادی دولت را تعیین وظیفه می کنیم، متذکر شد: ابتدا که از پرسشها گمرک و ورود ۳۴ هزار خودروی قاچاق به کشور سخن گفتیم ما را متهم به دروغگویی کردند ولی اکنون با سند سخنانمان اثبات شده است و چندین نفر در مورد خودروهای قاچاق دستگیر شده است اند که عمده این واردات به وسیله چهار خانواده انجام شده است بود.

خجسته با بیان اینکه بدون اوج رفتن دستمزد رانندگان، ملزوماتی مانند لاستیک و روغن را گران کرده و رانندگان که همواره حامی انقلاب و جبهه ها بوده اند را به اعتراض کشاندند، گفت: زیاد کردن قیمت دلار باعث کم کردن قدرت خرید مردم و ارزش حقوق ها شده است و واردات صوری، احتکار و قاچاق کالا بر اوضاع معیشت مردم فشار وارد کرده هست.

وی با اشاره به اینکه رابطه کشور عزیزمان ایران و آمریکا همواره رابطه گرگ و میش بوده هست، بیان کرد: باید با وحدت در برابر آسیب هایی که به نظام وارد می شود بایستیم.

وی با بیان اینکه از این به بعد مسئولان را مجبور به پاسخگویی مجبور کرده و فضای مفسدان اقتصادی را ناامن می کنیم، تاکید کرد: هر کس در برابر این مفاسد سکوت کند شریک این پرسشها است و اگر در هر کجای دنیا فساد باشد در جمهوری اسلامی یک مورد هم زیاد هست.

خجسته ادامه داد: حامی دولت هستیم ولی حمایت به معنای سکوت نیست چنانکه گفته ایم تیم اقتصادی دولت و مدیر بانک مرکزی باید بروند و افرادی مبتکر، دلسوز و انقلابی جایگزین افرادی شوند.

وی ادامه داد: از مجلس، دولت و قوه قضائیه پیگیری مطالبات مردم را خواستار شده است ایم، از ریاست مجلس وقت غیرعلنی خواسته و گفتم اگر این وقت داده نشود حرف هایم را در صداوسیما می زنم.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس با بیان اینکه سکوت در برابر مفاسد اقتصادی به معنای حمایت کردن از آنهاست، گفت: اگر نماینده اجازه دهد افرادی به وی نزدیک شوند به نماینده بی خاصیت بدل می شود و مردم هم نماینده بی خاصیت نمی خواهند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی با بیان اینکه دولت باید هر چه سریعتر مسئولان اقتصادی خود که ماه ها در پی تذکر و عوض کردن آنها بودیم و تا به امروز هم با ایراد پرسش و رای قاطع نمایندگان دو کارت زرد به آنها داده ایم، عوض کردن دهد، افزود: بنده مانند بقیه مردم منتظر اعدام سران مفاسد اقتصادی دستگیر شده است در میدان آزادی پایتخت کشور عزیزمان ایران هستم تا همه ببینند نظام مقتدرانه با فساد اقتصادی برخورد می کند.

وی با اشاره به دستور مقام معظم رهبری در مورد برخورد با مسببان اوضاع بازار ارز و سکه تصریح کرد: هر کس به مردم خیانت و در بیت المال دست اندازی کرده باید معرفی و رسوا شود.

نماینده مردم همدان و فامنین در مورد رویدادهای همدان ۲۰۱۸ نیز گفت: این موقع عالی ترین وقت جهت معرفی همدان در سطح بین المللی است آیا که به باعث خشکسالی و موانع دیگر، محور اول اقتصاد استان با یک هزار و ۸۰۰ جاذبه گردشگری و زیرساخت مناسب، گردشگری است.

وی از احداث بزرگترین میدان بار در همدان، پالایشگاه در دنیا آباد، تالار ۶ هزار نفری، بیمارستان هزار تختخوابی امام خمینی(ره) و برقی کردن قطار همدان خبر داد و گفت: وحدت و همگرایی از همه چیز مهمتر است به طوریکه یک صدای اختلاف در استان شنیده نمی شود.

خجسته با اشاره به اینکه با پیگیری های متعدد قطار به همدان رسید ولی ایستگاه آن در مکان اشتباهی تعبیه شده است هست، بیان کرد: هماهنگی های مورد نیاز جهت انتقال ایستگاه به پایانه مسافربری انجام شده است و با توجه به زیرگذر کردن این مسیر ۶۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

خجسته کامل شدن تصفیه منزل ارزانفود، برج مواظبت فرودگاه و سالنهای ورزشی نیمه کاره، راه اندازی قطار و بازسازی بزرگراه ها در شهر و دِه را از اقداماتی برشمرد که با پیگیری مداوم به نتیجه رسیده اند.

واژه های کلیدی: همدان | اسلامی | اقتصادی | قاچاق کالا | فساد اقتصادی | مبارزه با قاچاق | مجلس شورای اسلامی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog